Відгуки про компанію А-СТОР
- Ірина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Це просто жах, отримала шампунь і бальзам по 5000 мл. Розлила по пляшках з-під цього ж бальзаму та шампуня, котрі по 1000 мл., недоливаючи пляшки до кінця, як це робить виробник і... вуаля!!! З кожної каністри вийшло по 4 пляшки, котрі на 1000, в мене просто немає слів, дуже розчарована.
По літру в кожній каністрі просто не долито!!!- Коментар продавця
К сожалению, мы не завод, а всего лишь магазин, который продает продукцию. Как производитель разливает, так мы и продаем. Со своей стороны мы гарантировали заводскую упаковку и пломбу, где отчетливо понятно, что мы не отливаем продукцию.
- Валентина
Мене теж прігнорили я заказала окисник від lakme 6 а прислали 1.8 для сивого волосся і написали що окисник вибирається відносно фарби,ви ненормальні ?мені потрібен був 6 слабкий окисник вам яка різниця це моє прохання а не ваш вибір за що я маю платити!
- Коментар продавця
- Алёна Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Татьяна У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ірина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лилия Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Просто сногсшибательно по всем параметрам! Спасибо!
- Коментар продавця
Спасибо! Еще раз приятного пользования)
- Коментар продавця
- Дарина Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказала сережку, все пришло вовремя, сережка лучше чем на фото, продавца рекомендую
- Алёна Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Буду обращаться ещё! Довольна и ценами и обслуживанием)
- Юлія І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
ДЯкую, все було своєчасно і якісно
- Зінаїда Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення повністю задоволена. Все оперативно та вчасно
- Марія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказала серёжку для пирсигна. Она просто прекрасна. Ещё красивее, чем на фото. Отправили в день заказа, получила на следующий. Продавца рекомендую.
- Коментар продавця
Спасибр брльшле за отзыв! Приятного пользования)
- Коментар продавця
Спасибр брльшле за отзыв! Приятного пользования)
- Коментар продавця

